Z oprogramowania korzysta ponad 5 000 przedsiębiorstw na całym świecie


Czy chcesz się dowiedzieć, jak oprogramowanie AIDA64 pomaga naszym istniejącym klientom?
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszymi opisami przypadków

Informacje ogólne o narzędziu AIDA64

   
1
2
1
1
2
1
1
1
2
3
1
1
1
2
1
2
1
1
1
2
3

Opinie klientów

"
Jesteśmy czołowymi producentami sprzętu komputerowego dla entuzjastów, w związku z czym spędzamy niezliczoną liczbę godzin w laboratorium, oceniając wydajność i zgodność naszych najnowszych modułów pamięci, pamięci masowych i produktów w zakresie chłodzenia. Przekonaliśmy się, że AIDA64 to idealne narzędzie do kompleksowej oceny nowego sprzętu w 64-bitowym środowisku systemu Windows 7, które preferują nasi klienci. Narzędzi AIDA i Everest używamy od wielu lat i mamy nadzieję, że nasza współpraca z producentem tego oprogramowania będzie się rozwijała dalej w przyszłości.
John Beekley - Wiceprezes
Corsair
"
AIDA64 Business Edition okazała się idealnym narzędziem do realizacji wyznaczonych dla nas zadań. Funkcja menedżera audytów w iście błyskawiczny sposób umożliwiła nam uzyskanie szczegółowych statystyk na temat sprzętu i oprogramowania zainstalowanych w naszych komputerach. Natomiast moduł śledzenia zmian w prosty sposób pozwala nam śledzić zmiany na komputerach klienckich, a poza tym zawiera wiele wygodnych funkcji, które ułatwiają zarządzanie naszymi konfiguracjami.
László Gabonyi - Szef działu informatycznego
Porsche Bank, Węgry
"
Przy użyciu wcześniej zdefiniowanych szablonów jesteśmy w stanie inwentaryzować sprzęt i oprogramowanie z wyjątkową szczegółowością. Poza tym opcje wiersza poleceń umożliwiają nam szybką i prostą konfigurację oprogramowania AIDA64.
József Szabó - administrator systemu
Spa i gorące źródła w Budapeszcie Corp.
"
AIDA64 to jedno z nielicznych narzędzi do przeprowadzania syntetycznych testów porównawczych, z którego regularnie korzystamy, przygotowując nasze recenzje. Szczególnie doceniamy ogromną i zawsze aktualną bazę danych sprzętu i bezpośredni interfejs użytkownika.
PROHARDVER
Prohardver.hu
"

AIDA64 znacznie ułatwia nam przygotowywanie recenzji notebooków. Szczegółowe informacje o podzespołach sprzętowych, oprogramowaniu i stanie naładowania baterii, dostarczane przez to narzędzie, sprawiają, że używamy go do przewidywania i pomiarów czasu pracy na zasilaniu bateryjnym przy różnych procesach roboczych, takich jak przeglądanie stron internetowych, granie w gry lub odtwarzanie filmów wideo.

Ádám Bodnár - redaktor naczelny
HWSW.hu
"
Dzięki funkcji zdalnego monitorowania możemy śledzić wykorzystanie naszej sieci wewnętrznej, natomiast funkcja kontroli zdalnej umożliwia nam przejęcie pełnej kontroli nad komputerami współpracowników. Wystarczy tylko jedno kliknięcie. W rezultacie wzrosła szybkość i jakość pomocy technicznej i rozwiązywania problemów.
Hajdú Gábor - Szef działu informatycznego
Érd és Térsége Víziközmű Ltd.
"
Korzystam z oprogramowania AIDA(32) od momentu jego powstania. Zarówno wtedy, jak i obecnie, narzędzie to w prosty sposób umożliwia gromadzenie informacji o sprzęcie i oprogramowaniu zainstalowanym w komputerze. Przygotowując nasze recenzje używamy go do sprawdzania temperatury procesorów oraz czy płyty główne prawidłowo odczytują SPD, a narzędzia do monitorowania sprzętu pracują prawidłowo. Oczywiście nie ma rzeczy doskonałych, ale czas reakcji zespołu AIDA jest po prostu niesamowity — dzięki temu mają możliwość dalej udoskonalać swój produkt. Mimo że 64-bitowe systemy operacyjne są obecne na rynku od lat, większość oprogramowania nadal znajduje się lata świetle za nimi. Cieszymy się, że oprogramowanie AIDA64 zostało przystosowane do środowisk 64-bitowych.
Eliot Kucharik - Recenzent sprzętu
www.fudzilla.com
"
Podczas przygotowywania recenzji dla jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów technologicznych oprogramowanie AIDA64 stało się jednym z narzędzi, bez którego nie potrafię się obejść. AIDA64 pozwala mi w szybki i przyjazny sposób uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych informacji — od kompletnych systemów biurkowych i laptopów po poszczególne podzespoły, takie jak procesory. Niezależnie od tego, czy testuję najnowszy podzespół czy też element starszej generacji, AIDA64 zawsze potwierdza swoją przydatność. Już samo to jest istotną zaletą, ale dopiero dodatkowa korzyść w postaci pomocy technicznej oferowanej przez przedstawicieli FinalWare jest wyjątkową ofertą — pracownicy tej firmy reagują szybko i są zawsze pomocni.
Stuart Davidson
www.hardwareheaven.com
"
AIDA64 oferuje mi wszystko co niezbędne do monitorowania systemów w czasie rzeczywistym, a jeśli jakiejś funkcji brakuje, po wysłaniu raportu do firmy FinalWire w krótkim czasie otrzymuję działającą wersję programu z nową funkcją. Bardzo często zaktualizowane wersje programu zawierają już wiele nowych, ciekawych funkcji. Oprogramowanie jest aktualizowane bardzo często, częściej niż prawie każde inne narzędzie informatyczne, co sprawia, że to po prostu jeden z najbardziej aktualnych programów. Testy porównawcze procesora i pamięci okazały się wiarygodne i dawały powtarzalne wyniki. Natomiast moduły informacyjne zapewniają dane udostępniane przez nieliczne narzędzia analityczne. Dodatkowa obsługa modyfikowalnego wyświetlacza zewnętrznego LCD, takiego jak w klawiaturze Logitech G15, sprawia, że AIDA64 stała się najwyższej klasy narzędziem informatycznym, bez którego nie mogę się obejść
Dave Rennie - Dziennikarz techniczny
TechPowerUP.com
"
Przez wiele lat wykorzystywaliśmy systemy AIDA32 i EVEREST w naszej codziennej pracy, aby uzyskiwać wiarygodne i aktualne informacje o systemach, jak również oceniać wydajność komputerów i podzespołów. Oprogramowanie to jest bardzo przydatne podczas przygotowywania recenzji nowego sprzętu, które publikowane są codziennie w popularnych serwisach internetowych www.ixbt.com i www.ixbtlabs.com oraz w wydawanym w języku rosyjskim magazynie iXBT. Cieszymy się, że program AIDA64 kontynuuje chlubną tradycję systemu Everest w środowisku aplikacji 64-bitowych. Z pewnością nadal będziemy z niego korzystać podczas tworzenia naszych testów i recenzji, ponieważ jest to jedno z najbardziej niezawodnych i rozbudowanych narzędzi do analizy wielu podzespołów komputerowych (procesorów, pamięci RAM, kart VGA, dysków twardych itp.).
Alex Karabuto
iXBT.com
"

Jak łatwo zauważyć, program AIDA64 jest napakowany do granic możliwości przydatnymi funkcjami. To absolutnie konieczny zakup dla wszystkich, którzy przejawiają chociaż pobieżne zainteresowanie sprzętem komputerowym. [...] Jeśli program można oceniać po możliwości wykonania dowolnych zadań przy minimalnym stopniu skomplikowania obsługi, AIDA64 z pewnością wyznacza nowy, złoty standard i z łatwością zdobywa złoty medal portalu Overclock3D.

Bryan Waters
Overclock3D.net
"
Podoba mi się sposób, w jaki AIDA64 identyfikuje różnego rodzaju sprzęt. Uważam, że uzyskiwane w ten sposób informacje są bardzo przydatne i pozwalają nam oszczędzić bardzo dużo czasu. Zakładając, że za infrastrukturę 1200 komputerów odpowiadam tylko ja i jeszcze jeden technik, łatwo można sobie wyobrazić, że ocena wydajności każdego komputera jest po prostu fizycznie niemożliwa.
Mike Emery - Technik informatyk
Zespół Szkół Miejskich New Philadelphia
"

Z edycji AIDA64 Business Edition korzystamy już od kilku lat. Jej funkcja zautomatyzowanej inwentaryzacji umożliwiła nam całkowitą rezygnację z inwentaryzacji ręcznej, którą wykonywaliśmy dotychczas.

Zoltán Undi - administrator systemu
Mecsekérc Environmental Protection Inc.
Nasza oferta jest znacznie bogatsza!
Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej opinii klientów